ست کنترل 180 درجه 2 کابل ناتالی

  • برند: ناتالی
  • حداکثر قدرت: 1.1 کیلووات
  • حداکثر فشار: 5 بار
  • حداکثر دمای سیال: 50 درجه
  • کشور سازنده: چین

630,000 تومان

مشخصات محصول

برند

حداکثر قدرت

1.1 کیلووات

حداکثر فشار

5 بار

حداکثر دمای سیال

50 درجه

کشور سازنده

چین

توضیحات محصول

ست کنترل یا کلید اتومات دیجیتال چیست؟

ست کنترل 180 درجه 2 کابل ناتالی یک قطعه الکترونیکی یا یک جعبه اتومات دیجیتال است که از یک برد الکترونیکی ساخته‌ شده و به همراه پمپ آب نصب می‌شود. این وسیله در پمپ‌های آب خانگی و بوستر پمپ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و وظیفه‌ی اتومات کردن پمپ آب، کنترل و تنظیم فشار آب و همچنین جلوگیری از نواسانات و آسیب‌های وارده به پمپ و لوله‌ها را برعهده دارد.

به عبارت ساده‌تر هنگام باز شدن جریان آب، به پمپ دستور فعال شدن می‌دهد و هنگام قطع جریان آب به صورت خودکار پمپ را خاموش می‌کند. ست کنترل یا کلید اتومات دیجیتال یک دستگاه الکترونیکی پر کاربرد برای استفاده در پمپ‌ها، بخصوص پمپ‌های خانگی که وظیفه‌ی اتومات کردن پمپ آب، تنظیم و کنترل فشار آب را بر عهده دارد.

در گذشته از کلیدهای اتومات و منبع هوا برای تنظیم فشار آب استفاده میشد ولی با پیشرفت تکنولوژی، ست کنترل جای آنها را گرفت، چرا که ست کنترل میتواند باعث کنترل پمپ شود و جلوی مصرف بیش از حد انرژی و خراب شدن مداوم پمپ را بگیرد و همچنین زمانی که جریان آب به طور کامل قطع میشود، پمپ را به صورت خودکار خاموش کند که این عمل خود موجب جلوگیری از سوختن پروانه و الکتروموتور میگردد.

نبود ست کنترل میتواند خسارت جبران ناپذیری را هنگام نوسانات فشار، به سیستم آبرسانی ساختمان وارد کند. ست کنترل در بازار به عنوان کلید اتومات و دیجیتالی پمپ آب هم معروف است.

ست کنترل 180 درجه 2 کابل ناتالی

روند عملکرد ست کنترل 180 درجه 2 کابل ناتالی به این صورت است که بر روی پمپ نصب می‌شود. بر روی این دستگاه یک کلید تعبیه شده که به گذر آب با فشار مشخصی حساس بوده و با شروع جریان آب پمپ را روشن می‌کند و با قطع جریان نیز پمپ را خاموش می‌کند و این امر موجب افزایش طول عمر مفید و کاهش اصطکاک پمپ آب می‌شود. ست کنترل وما دارای یک مخزن باد می‌باشد که موجب می‌گردد تا فشار آب پس از خاموش شدن پمپ نیز ثابت بماند و جریان آب همواره کنترل گردد و همچنین از قطع و وصل شدن ناگهانی جریان جلوگیری شود.

دیدگاه کاربران

نقد و بررسی‌ها

پاک‌کردن فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ست کنترل 180 درجه 2 کابل ناتالی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید عکس‌های خود را در دیدگاه اضافه کنید.

محصولاتی که به تازگی مشاهده کرده اید